• دومین جلسه مجازی با موضوع بررسی راه کارهای مقابله با بحران کرونا

    کد: 28363
    تاریخ: ۱۳۹۹/۰۱/۱۹
    منبع خبر: روابط عمومی
    تعداد بازدید: 85
    دومین جلسه مجازی با موضوع بررسی راه کارهای مقابله با بحران کرونا در نصر کشور برگزار شد .

    دومین جلسه با موضوع بررسی راه کارهای مقابله با بحران کرونا و چگونگی حمایت از فعالان حوزه فناوری اطلاعات با حضور روسای هیات مدیره نظام صنفی رایانه ای استان های کشور به صورت مجازی برگزار شد .

    به گزارش روابط عمومی نصر کشور ، رئیس سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور (نصر) در این جلسه با اشاره به برگزاری جلسه شورای مرکزی دیروز با همین موضوع، گفت: فناوری اطلاعات توانسته با ارائه خدمات خود به کشور موجب استمرار فعالیت‏ های کسب ‏وکاری شده و این امر با تلاش اعضای سازمان نظام صنفی رایانه ‏ای در سراسر کشور محقق شده است.

    محمد باقر اثنی عشری اظهار امیدواری کرد: هرچه زودتر تبعات و اثرات منفی ناشی از شیوع ویروس کرونا از بین برود و در این سال با همکاری نصرهای استانی شاهد رشد و پیشرفت این حوزه باشیم و فناوری اطلاعات بتواند زمینه توسعه کشور را بیش از پیش فراهم کند.

    رئیس سازمان نصر در این جلسه از حاضران دعوت کرد تا به بیان وضعیت فعالیت اعضای نصر استان متبوع در شرایط فعلی پرداخته و در همین زمینه مقرر شد نصرهای استانی که اقدام به تدوین دستورالعمل فعالیت اعضای خود نموده اند، یک نسخه از آن را جهت انتشار در پرتال نصر کشور به دبیرخانه سازمان ارسال کنند.

    همچنین در این جلسه پس از بحث و تبادل نظر در خصوص موضوعات «چگونگی مقابله با این بحران، راه کارهای حمایت از اعضای سازمان، به حداقل رساندن تبعات سنگین این بحران و برگرداندن رونق به کسب ‏وکارها» در شرایط فعلی و در بلند مدت، مشکلات اعضاء در دو بخش عمومی (مشکلات مشترک در همه کسب و کارها) و خاص (مشکلات خاص کسب و کارهای حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات) مورد توجه و تشریک مساعی قرار گرفت.

    البته با توجه به جنس متفاوت چالش ها و دغدغه های اعضای هر استان مقرر شد روسای محترم با بیان مشکلات، آسیب‏ ها و زیان هایی که به واسطه این بحران برای کسب‏ وکارهای استان متبوع به وجود آمده، راهکارهای پیشنهادی خود را در زمینه نحوه ادامه فعالیت کسب ‏وکارها در شرایط فعلی با رعایت دو اصل حداقل شیوع و حداکثر تحرک و هم در زمینه کاهش تاثیرات اقتصادی نامطلوب بحران بر کسب ‏وکارها ارسال کنند تا پس از تجمیع و ارزیابی موارد، اقدامات مقتضی توسط دبیرخانه سازمان صورت گیرد.

    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
     
کلیه حقوق متعلق به سازمان نظام صنفی رایانه ای استان مازندران می باشد.
مجری: پورتال سامان