• اطلاعیه شماره دو نمایشگاه الکامپ منتشر شد/الکام فریلنس فرصتی برای فریلنسرها

    کد: 28309
    تاریخ: ۱۳۹۸/۱۲/۲۰
    منبع خبر: روابط عمومی
    تعداد بازدید: 83
    الکامپ برای نخستین بار با الکام فریلنس در نمایشگاه الکامپ 1399 برگزار خواهد شد.
    سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور ( نصر ) برای توسعه حضور بازیگران حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات در نمایشگاه الکترونیک ، کامپیوتر و تجارت الکترونیک – الکامپ 26 تصمیم دارد، در سال 1399 امکان حضور فریلنسرها را در این نمایشگاه فراهم آورد . در این چارچوب سازمان نصر با دعوت از تیمی اجرایی ، برای نخستین بار الکام فریلنس را در نمایشگاه الکامپ 26 در بخشی مجزا برگزار خواهد کرد .

    در الکام فریلنس افراد تنها با ارائه مهارت خود می توانند بدون نیاز به سرمایه کلان ، وارد کسب و کار شوند و سازمان نصر تلاش دارد با ایجاد فضای مناسب برای فریلنسینگ زمینه کارآفرینی و ایجاد شغل پایدار را برای همه فعالان این حوزه ایجاد کند .

    ارائه مهارت ها و توانایی های فعالان حوزه فریلنسینگ ، ایجاد زمینه مناسب برای ارتباط سازمان ها ، نهادها و شرکت های مایل به برون سپاری فعالیت خود با فریلنسرها و هدایت آنها به سوی کسب و کارهای مرتبط، در الکام فریلنس عملی می شود که یکی از مهمترین بخش های الکامپ 26 خواهد بود . این بخش به صورتی تعاملی و منطبق با نیازهای روزآمد بازار کار داخلی و بین المللی برگزار خواهد شد.

    بیست و ششمین دوره الکامپ از تاریخ 24 الی 27 تیرماه سال 1399 با شعار « آینده بهتر » در محل نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می شود.
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
     
کلیه حقوق متعلق به سازمان نظام صنفی رایانه ای استان مازندران می باشد.
مجری: پورتال سامان