• دبیر کمیسیون مشاوران سازمان نصر مازندران مطرح کرد:

    پویایی صنف فناوری اطلاعات به همکاری اعضای مشاور نیاز دارد

    کد: 28219
    تاریخ: ۱۳۹۸/۱۱/۱۷
    منبع خبر: روابط عمومی
    تعداد بازدید: 112
    دبیر کمیسیون مشاوران سازمان نظام صنفی رایانه ای مازندران گفته است که برای پویایی صنف فناوری اطلاعات در شاخه مشاوران نیاز به مشارکت بیشتر خود اعضا وجود دارد.

    به گزارش روابط عمومی سازمان نصر مازندران- ناهید فریدونی با بیان اینکه هدف ازتشکیل کمیسیون مشاوران اشاعه‎ی فرهنگ به کارگیری مشاوران و الزام استفاده از آن‌ها در پروژه‌های فناوری اطلاعات است،گفت:آموزش و ارتقای مشاورین، سازماندهی اعضا برای رونق کسب‌و‌کار آنان و استاندارسازی فرآیندهای ارائه‌ی خدمات مشاوره هم جزو سایر اهداف محسوب می‌شود.
    وی با اشاره به اینکه دوره‌ی جدید کمیسیون مشاوران سازمان نظام صنفی رایانه ای استان مازندران از بهمن ماه سال ۱۳۹۷ با مسؤولیت مجید حمیدزاده شروع به کار کرد، افزود:همه اعضای کمیسیون از فعالان حوزه فناوری اطلاعات استان هستند که دغدغه‌ی اصلی آنان، علاوه بر رسیدن به اهداف کلی مشخص شده برای کمیسیون، برطرف کردن مشکلات مشاورین سازمان و فراهم کردن زمینه‌ی فعالیت پویا برای آنان است.
     فریدونی با بیان اینکه کمیسیون مشاوران در راستای برطرف کردن مشکلات مشاوران و استفاده از نقطه نظرات اعضا و بیان مشکلات اقدام به برگزاری جلسه هم‌اندیشی کرد، ادامه داد: بزودی با هدف ارتباط بیشتر میان اعضای مشاور سازمان و آشنایی سایر اعضا با مشاورین، جلسه‌ی هم‌اندیشی با دعوت از همه‌ی اعضای سازمان نظام صنفی رایانه‌ای استان مازندران برگزار می‌شود.
     دبیر کمیسیون مشاوران سازمان نصر مازندران با اشاره به اینکه نیاز است تا فارغ التحصیلان و دانشجویان رشته‌های مرتبط فناوری اطلاعات با سازمان آشنا شوند، اضافه کرد:در همین راستا برگزاری جلسات آشنایی با دانشجویان در دانشگاه‌های مختلف، در دستور کار کمیسیون قرار دارد.
     وی با بیان اینکه برای پویایی  صنف فناوری اطلاعات در شاخه مشاوران نیاز به مشارکت بیشتر خود اعضا وجود دارد، افزود:کمیسیون مشاوران از تمامی اعضا برای حضور در جلسه هم‌اندیشی پیش‌رو دعوت به عمل می‌آورد.    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
     
کلیه حقوق متعلق به سازمان نظام صنفی رایانه ای استان مازندران می باشد.
مجری: پورتال سامان