• رئیس سازمان نظام صنفی رایانه ای مازندران خبرداد:

    جشنواره فرهنگی –ورزشی ویژه فعالان حوزه فناوری اطلاعات مازندران برگزار می‌شود

    کد: 28211
    تاریخ: ۱۳۹۸/۱۱/۱۶
    منبع خبر: روابط عمومی
    تعداد بازدید: 115
    رئیس سازمان نظام صنفی رایانه ای مازندران،گفت: جشنواره فرهنگی – ورزشی ویژه فعالان حوزه فناوری اطلاعات مازندران به صورت خانوادگی با همکاری پارک علم و فناوری مازندران برگزار می شود.

    به گزارش روابط عمومی سازمان نظام صنفی رایانه ای مازندران- عباس رمدانی با اشاره به برگزاری جشنواره فرهنگی –ورزشی  فعالان فناوری اطلاعات مازندران به مناسبت ایام دهه فجر،افزود: این جشنواره  درروز جمعه 18بهمن ماه سال جاری در محل هنرستان داراب ساری  برگزار می شود.
    وی گفت: جشنواره فرهنگی _ ورزشی همراه با مسابقات دارت، طناب‌کشی ، بازی‌های رایانه‌ای، روبیک و فوتبال دستی به صورت خانوادگی به اجرا در می‌آید.

    رمدانی، ادامه داد:در راستای حمایت از فعالان حوزه فناوری اطلاعات مازندران از تمامی فعالان این حوزه به همراه معرفی نامه، مدیران وکارشناسان فناوری اطلاعات دستگاه‌های اجرائی، شرکت ها و استارتاپ های مراکز رشد پارک علم و فناوری مازندران و دانشجویان رشته‌های مختلف فناوری اطلاعات و دانش آموزان رشته کامپیوتر دعوت می کنیم تا به همراه خانواده در این جشنواره شرکت کنند.

    وی افزود:با توجه به اینکه جشنواره فرهنگی _ ورزشی به صورت خانوادگی برگزار می شود، "بازی دومینو" و" نقاشی با صورت" هم ویژه کودکان و نوجوانان در نظر گرفته شده است.
    وی با بیان اینکه ثبت نام در جشنواره فرهنگی _ورزشی  به صورت الکترونیکی است،گفت:علاقمندان با مراجعه به سامانه سمیار به نشانی( http://semyar.ir/e/4B)
    می توانند نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
     
کلیه حقوق متعلق به سازمان نظام صنفی رایانه ای استان مازندران می باشد.
مجری: پورتال سامان