• فراخوان کمک‌رسانی فعالان فناوری اطلاعات مازندران به مردم سیل زده سیستان و بلوچستان

    کد: 28094
    تاریخ: ۱۳۹۸/۱۱/۰۲
    منبع خبر: روابط عمومی
    تعداد بازدید: 187
    در پی وقوع سیل در استان سیستان و بلوچستان و بی خانمانی جمع زیادی از هموطنان عزیز که نیاز مبرم به کمک های فوری دارند ، سازمان نظام صنفی رایانه ای استان مازندران ، همنوا با ملت رشید ایران از همگان ، خصوصا اعضای نوعدوست این سازمان خواست تا در راه کمک به مردم آسیب دیده سیستان و بلوچستان پیشقدم شوند .

    به گزارش روابط عمومی سازمان نظام صنفی رایانه‌ای مازندران ، متن کامل اطلاعیه سازمان نظان صنفی رایانه ای استان مازمدرا بدین شرح است :


     چند روزی است که به دلیل وقوع حادثه سیل در استان سیستان و بلوچستان و برخی از نقاط جنوب و جنوب شرقی کشور ، مشکلات بسیاری برای مردم این مناطق  به وجود آمده است.


    این سازمان با لبیک به فرامین مقام معظم رهبری در جهت یاری رساندن بیشتر به سیل‌زدگان و جلوگیری از وقوع خسارت‌های بیشتر، شماره حساب‌های جمعیت هلال‌احمر ایران با هدف کمک‌رسانی فعالان فناوری اطلاعات ایران به مردم عزیز سیستان و بلوچستان اطلاع‌رسانی می نماید .


    شماره حساب( ۹۹۹۹۹ ) نزد تمامی بانک‌ها، شماره کارت( ۶۱۰۴۳۳۷۹۹۹۹۹۹۹۹۶ ) نزد بانک ملت، شماره کارت(۵۸۹۴۶۳۱۸۵۰۲۵۹۷۳۰ ) نزد بانک رفاه کارگران و استفاده از کد دستوری( #112*)راه‌های ارسال کمک نقدی به هموطنان سیل‌زده استان سیستان و بلوچستان است.
     


    علاقمندان به ارسال کمک‌های غیر نقدی از جمله انواع پتو، موکت و زیرانداز و مواد غذایی می‌توانند به پایگاه جمعیت هلال احمر شهرستان خود مراجعه نمایند.


    بدون تردید اعضای محترم سازمان نظان صنفی رایانه ای استان مازندران که همواره در راستای امور خیر و کمک به هموطنان نیازمند پیشقدم هستند اینبار نیز مردم سیل زده سیستان و بلوچستان را تنها نخواهند گذاشت .


    خدایا چنان کن سرانجام کار

    توخوشنودباشی و ما رستگار


    سازمان نظام صنفی رایانه ای استان مازندران

         نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
     
کلیه حقوق متعلق به سازمان نظام صنفی رایانه ای استان مازندران می باشد.
مجری: پورتال سامان