• برگزاری نخستین دوره لیگ برنامه نویسی ژئوماتیک گیتا

    کد: 28007
    تاریخ: ۱۳۹۸/۱۰/۱۵
    منبع خبر: روابط عمومی
    تعداد بازدید: 162
    نخستین دوره لیگ برنامه نویسی ژئوماتیک گیتا به ابتکار ستاد توسعه فناوری های فضایی حمل و نقل پیشرفته ( گروه ژئوماتیک ) در بهمن ماه برگزار می شود .
    به گزارش روابط عمومی نصر مازندران به نقل از کشور،ستاد توسعه فناوری‌های فضایی حمل و نقل پیشرفته ( گروه ژئوماتیک ) معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در نامه ای به سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور ( نصر ) اعلام کرد ، نخستین دوره لیگ برنامه نویسی ژئوماتیک گیتا در بهمن ماه برگزار می شود .

     بر اساس این نامه ، ستاد توسعه فناوری‌های فضایی حمل و نقل پیشرفته با همکاری مرکز نوآوری ژئوماتیک گیتا و شتابدهنده ژئوماتیک سپهر این مسابقات را برگزار می کنند .
    این مسابقات مجموعه ای از مسابقات ویژه برنامه نویسان مبتنی بر زبان ها و فناوری های مختلف ( جاوا ، اندروید ، پایتون ، فرانت اند و وردپرس ) بوده و با هدف شناسایی استعدادهای برتر برنامه نویسی در کشور اجرا می گردد. برای این مجموعه مسابقات ، جوایز نقدی ، معرفی به بازار کار ، استخدام ، تسهیلات کسرخدمت ( ویژه آقایان ) و گواهی نامه معتبر درنظر گرفته شده است .
    مسابقات در دو مرحله الکترونیکی در چهارم بهمن و حضوری در دهم و یازدهم بهمن ماه برگزار خواهد شد و علاقمندان تا دوم بهمن ماه می توانند با مراجعه به سایت www.gitaevent.ir ثبت نام کنند و یا جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانند با شماره تلفن 09379093694 (آقای مهندس سیف کریمی) تماس حاصل فرمایند.
     
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
     
کلیه حقوق متعلق به سازمان نظام صنفی رایانه ای استان مازندران می باشد.
مجری: پورتال سامان