• بیست و هفتمین جلسه هیأت مدیره سازمان نصر مازندران برگزار شد

    کد: 27979
    تاریخ: ۱۳۹۸/۱۰/۱۰
    منبع خبر: روابط عمومی
    تعداد بازدید: 157
    بیست و هفتمین جلسه هیأت مدیره سازمان نظام صنفی رایانه‌ای مازندران عصر روز چهارشنبه 4دی ماه سال جاری در محل سازمان برگزار شد.

    به گزارش روابط عمومی سازمان، در این جلسه  عباس رمدانی، رئیس سازمان نصراستان گزارشی از روند برگزاری یازدهمین نمایشگاه الکامپ مازندران و پنجمین دوره فن بازار استان ارائه داد و گفت:استاندار و مدیران دستگاه‌های اجرائی مازندران در جلسه‌ای که پس از برگزاری نمایشگاه برگزار شد، با برخی از شرکت‌های دانش‌بنیان و استارتاپ‌ها به صورت مستقیم مشکلات آنان را رسیدگی کرد.

    در ادامه اعضای هیأت مدیره به تبادل نظر درباره کمیت و کیفیت برگزاری یازدهمین نمایشگاه الکامپ مازندران و پنجمین دوره فن بازار استان شدند که قرار شد هماهنگی‌های لازم برای برگزاری نمایشگاه سال بعد با زمان بندی و برنامه‌ریزی و همکاری بیشتری صورت گیرد.

    «ابوالقاسم شاکری»، خزانه‌دار سازمان نصر مازندران به دلیل مشغله کاری موضوع استعفای خود را مطرح کرد که پس از رأی گیری مورد موافقت اعضای هیأت مدیره قرار گرفت و «محمدرضامیرزاجانی» به عنوان خزانه‌دار سازمان انتخاب شد.

    کمیسیون‌های دولت، کسب‌و کار نو و مشاوران هم به ارائه گزارش درباره فعالیت‌های خود پرداختند.

    در ادامه اعضای هیأت مدیره درباره پیگیری جلسه با استاندار مازندران و هماهنگی‌های لازم که باید صورت گیرد و انعقاد قرارداد بیمه مکمل درمان با شرکت بیمه به تبادل نظر پرداختند.

     

     

     

     

     

     

     

    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
     
کلیه حقوق متعلق به سازمان نظام صنفی رایانه ای استان مازندران می باشد.
مجری: پورتال سامان