• در بیست و چهارمین جلسه هیأت مدیره سازمان نصر مازندران مطرح شد:

    یازدهمین نمایشگاه الکامپ و فن بازار مازندران برگزار می‌شود/اعضای سازمان برای شرکت در نمایشگاه تخفیف می‌گیرند

    کد: 27710
    تاریخ: ۱۳۹۸/۰۸/۰۹
    منبع خبر: روابط عمومی
    تعداد بازدید: 55
    در بیست و چهارمین جلسه هیأت مدیره سازمان نصر مازندران بر همکاری و مشارکت تمامی اعضای سازمان در برگزاری نمایشگاه یازدهمین نمایشگاه الکامپ و فن بازار استان تأکید شد.
    به گزارش روابط عمومی سازمان نصر مازندران،بیست و چهارمین جلسه هیأت مدیره سازمان نظام صنفی رایانه‌ای مازندران برگزار شد.
    رئیس سازمان نصر مازندران در این جلسه گزارشی از روند برگزاری یازدهمین نمایشگاه الکامپ مازندران ارائه داد و گفت:با دستور استاندار مازندران قرار شد تا این نمایشگاه به صورت هم زمان با  نمایشگاه فن بازار استان برگزار شود.
    عباس رمدانی با بیان اینکه «یازدهمین نمایشگاه الکامپ و فن بازار استان» از تاریخ 19الی 22 آذرماه سال جاری در محل نمایشگاه‌های بین‌المللی مازندران «قائمشهر» برگزار می‌شود، افزود: از تمامی اعضای هیأت مدیره و همین طور اعضای سازمان دعوت می‌کنیم تا در این نمایشگاه حضور یابند.
    رمدانی ادامه داد: استانداری مازندران ، اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات، پارک علم و فناوری و سایر دستگاه‌های اجرایی در برگزاری «یازدهمین نمایشگاه الکامپ و فن بازار» مشارکت دارند.
    وی با بیان اینکه به تمامی اعضای سازمان نصر استان برای حضور در یازدهمین نمایشگاه الکامپ و فن بازار استان تخفیف داده می‌شود، افزود: با هماهنگی نمایشگاه بین‌المللی مازندران قرار شد تا اعضای سازمان برای هر متر مربع 75هزارتومان پرداخت کنند.
    دبیرسازمان نظام صنفی رایانه‌ای مازندران هم به بیان گزارش کوتاهی از اجرای طرح بیستون در استان پرداخت و گفت:فاز نخست طرح تهیه و به سازمان نصر کشور ارسال شد.
    کوروش بخشی کیادهی با اشاره به اهمیت همکاری تمامی اعضای هیأت مدیره سازمان نصر استان در اجرای مراحل مختلف طرح بیستون، افزود:لازم است تا همه کمیسیون‌ها به وظایف خود که در طرح مشخص شده‌است، عمل کنند.
    در ادامه هر کدام از اعضای هیأت مدیره به بیان نظرات و پیشنهادات خود درباره نحوه برگزاری نمایشگاه و اجرای طرح بیستون در استان پرداختند.
    لازم به ذکر است، با توجه به استعفای «اصغری» رئیس شورای انتظامی مازندران به دلیل بیماری،« سهیل ملکی» پس از رأی ‌گیری و اعلام نظر مثبت اعضای هیأت مدیره سازمان نصر استان به عنوان رئیس شورای انتظامی انتخاب شد.
     
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
     
کلیه حقوق متعلق به سازمان نظام صنفی رایانه ای استان مازندران می باشد.
مجری: پورتال سامان