• سلسله نشست ماهانه کسب‌و کارهای نو با موضوع «ماینینگ» برگزار می‌شود

    کد: 27667
    تاریخ: ۱۳۹۸/۰۷/۲۴
    منبع خبر: روابط عمومی
    تعداد بازدید: 82
    سلسله نشست ماهانه کسب و کارهای نو با موضوع «ماینینگ» در روز دوشنبه 29مهرماه سال جاری برگزار می‌شود.

    به گزارش روابط عمومی سازمان نظام صنفی رایانه‌ای مازندران،«ماینینگ» یک اصطلاح انگلیسی است که در فارسی به معنای« استخراج» و در دنیای رمز ارزها به معنی تولید و تأیید تراکنش« ارز رمز نگاری شده از طریق حل مسائل کامپیوتری» است.
     با توجه به اینکه ارزهای رمزنگاری شده، مانند «بیت کوین» ماهیت غیرمتمرکز دارند، برای فعالیت شبکه آنها نیاز است تا افرادی در سراسر دنیا برای پیشبرد آن، سرویس‌ها و خدماتی را در اختیار شبکه قرار دهند.
    برای افرادی که در این امر مشارکت می‌کنند پاداش‌هایی در نظر گرفته شده‌ که در قالب ارزهای دیجیتالی به آنها تعلق  می گیرد و این پاداش‌ها باعث تولید ارزهای دیجیتالی مانند بیت کوین و اتریوم و… می‌شود.
    به افرادی که دستگاه‌ لازم برای استخراج دارند و در شبکه فعالیت می‌کنند،ً «استخراج گر» یا «ماینر» می‌گویند.
    کمیسیون کسب‌و کارهای نو سازمان نظام صنفی رایانه‌ای مازندران با هدف آشنایی جامعه با «ماینر»، کاربردها و چالش‌ها و فرصت‌های آن اقدام به برگزاری نشست ماهانه با عنوان «ماینینگ» کرده است.
    این نشست با حضور «مهندس محمدرضا شرفی»محقق فناوری بلاک چین و رئیس کارگروه استخراج انجمن بلاکچین ایران و علاقمندان به فناوری‌های نو در روز دوشنبه 29مهرماه سال جاری از ساعت« 16الی 18» در محل «اتاق اصناف شهرستان ساری» برگزار می‌شود.
    علاقمندان به حضور در این نشست می‌توانند از طریق سامانه «www.startup90.ir»ثبت نام نمایند و با حضور در آن، علاوه بر کسب اطلاعات و افزایش آگاهی نسبت به موضوع جلسه، نظرات،پیشنهادات و سئوالات خود را مطرح نمایند.

    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
     
کلیه حقوق متعلق به سازمان نظام صنفی رایانه ای استان مازندران می باشد.
مجری: پورتال سامان