• با همت کمیسیون مشاوران سازمان نصر مازندران:

    جلسه هم‌اندیشی مشاوران سازمان نظام صنفی رایانه‌ای مازندران برگزار شد

    کد: 27609
    تاریخ: ۱۳۹۸/۰۷/۱۶
    منبع خبر: روابط عمومی
    تعداد بازدید: 217
    جلسه هم‌اندیشی مشاوران سازمان نظام صنفی رایانه‌ای مازندران با هدف بیان نظرات، پیشنهادات و بررسی مشکلات موجود در این بخش برگزار شد.
    به گزارش روابط عمومی،دبیرسازمان نظام صنفی رایانه‌ای مازندران در ابتدای جلسه بر برگزاری جلسات هم‌اندیشی به صورت منظم تأکید کرد و گفت: این جلسات سبب هم‌افزایی و مشارکت بیشتر اعضا در فعالیت‌های سازمان نصر می‌شود.
    کوروش بخشی کیادهی از اعضای مشاور درخواست کرد تا در چشم انداز و برنامه‌ریزی فعالیت خود، به اهداف اجرای طرح بیستون در استان توجه داشته باشند.
    رئیس کمیسیون مشاوران در ادامه به بیان خلاصه کوتاهی از نظرات و پیشنهادات اعضای مشاور طی جلسات توجیهی برگزار شده از سوی سازمان پرداخت و گفت:در این جلسات مسایلی، مانند: نداشتن حق امضا در پروژه‌های ساختمان‌سازی برای مشاوران فناوری اطلاعات، بی توجهی سازمان‌ها و ادارات مختلف به شرکت‌ها یا افراد بومی برای سپردن پروژه‌ها، درخواست ایجاد سازمان نظام مهندسی فناوری اطلاعات و برگزاری دوره‌های آموزشی از سوی سازمان مطرح شد.
    مجیدحمیدزاده با اشاره به اینکه مشاوران مراحل ارتقای رتبه از 3به 2 را بسیار سخت و پرهزینه می‌دانند، افزود:آنان از سازمان انتظار دارند تا تدابیری در این زمینه اندیشیده شود.
    در ادامه جلسه اعضای حاضر نظرات و پیشنهادات خود درباره مشکلات را مطرح کردند.
     
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
     
کلیه حقوق متعلق به سازمان نظام صنفی رایانه ای استان مازندران می باشد.
مجری: پورتال سامان