• جلسه ستاد اجرایی یازدهمین نمایشگاه الکامپ مازندران برگزار شد

    کد: 27600
    تاریخ: ۱۳۹۸/۰۷/۱۳
    منبع خبر: روابط عمومی
    تعداد بازدید: 196
    جلسه ستاد اجرایی یازدهمین نمایشگاه الکامپ مازندران با میزبانی سازمان نظام صنفی رایانه‌ای استان یکشنبه گذشته در محل سالن اجتماعات اتاق اصناف شهرستان ساری برگزار شد.
    به گزارش روابط عمومی سازمان،رئیس سازمان نصر مازندران در این جلسه با بیان اهمیت نقش دستگاه‌های اجرایی و همکاری آنان در برگزاری یازدهمین نمایشگاه الکامپ مازندران، گفت:لازم است تمامی اعضای ستاد اجرایی حضور فعال در جلسات داشته باشند.
     عباس رمدانی با اشاره به اینکه در جلسه گذشته ستاد اجرایی در محل استانداری مازندران بر حضور دانشگاه‌های استان در یازدهمین دوره نمایشگاه الکامپ مازندران تأکید شد، افزود:استانداری و پارک علم‌و فناوری مازندران می‌توانند همکاری لازم را برای دعوت از دانشگاه‌ها  داشته باشند.
    رمدانی با بیان اینکه براساس جلسه‌ای با رئیس پارک علم و فناوری مازندران، نمایشگاه هفته پژوهش به صورت هم‌زمان با الکامپ برگزار می شود، گفت:قرار است پارک علم و فناوری حمایت لازم را از استارت‌آپ‌ها برای حضور در نمایشگاه داشته باشد.
    در ادامه عبدالله ذبیحی ،نماینده دفتر هماهنگی امور اقتصادی استانداری مازندران بر انجام مکاتبات استانداری با دستگاه های اجرایی مبنی بر ضرورت حضور دستگاه ها در یازدهمین نمایشگاه الکامپ مازندران تأکید کرد.
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
     
کلیه حقوق متعلق به سازمان نظام صنفی رایانه ای استان مازندران می باشد.
مجری: پورتال سامان