• بیست و سومین جلسه هیأت مدیره دوره پنجم سازمان نظام صنفی رایانه‌ای مازندران برگزار شد

    کد: 27599
    تاریخ: ۱۳۹۸/۰۷/۱۳
    منبع خبر: روابط عمومی
    تعداد بازدید: 205
    بیست و سومین جلسه هیأت مدیره دوره پنجم سازمان نظام صنفی رایانه‌ای مازندران در محل این سازمان برگزار شد.
    به گزارش روابط عمومی سازمان نصر ،در این جلسه رئیس سازمان نصر مازندران پس از ارائه گزارش ازاهم اقدامات انجام شده نصر استان طی یکماه اخیر، با اشاره به اهمیت اجرای طرح بیستون در استان، گفت:لازم است که تمامی اعضای هیأت مدیره ، کمیسیون‌ها ،سازمان‌ها و دستگاه‌های مرتبط درانجام بخش‌های مختلف آن همکاری داشته باشند.
    عباس رمدانی بر نقش و انتظاری که از سازمان نصر مازندران در زمینه اجرای طرح بیستون وجود دارد، تأکید کرد و افزود: نیاز است کمیته‌ای با همکاری دانشگاه‌ها و نهادهای مرتبط تشکیل شود.
    وی در ادامه به برگزاری نمایشگاه الکامپ مازندران با همکاری استانداری و سایرنهادهای مرتبط اشاره کرد و افزود:این نمایشگاه با موضوعات تخصصی کامپیوتر،الکترونیک، دولت الکترونیک،مخابرات،تجارت الکترونیک،ماشین‌های اداری،گوشی‌های هوشمندو کسب‌و کارهای نوپا«استارت‌آپ ها» برگزار می شود.
    وی اضافه کرد:دبیرخانه یازهمین نمایشگاه الکامپ مازندران با میزبانی سازمان نظام صنفی رایانه ای استان راه اندازی شد.
    دبیرسازمان نصر مازندران هم در ادامه گزارش کوتاهی درباره بیست ‌و ششمین نمایشگاه بین المللی الکامپ کشور که در سال 99برگزار می شود، ارائه کرد.
    کوروش بخشی کیادهی بر اهمیت طراحی و برنامه ریزی حداقل سه برنامه راهبردی در کمیسیون‌های مختلف نصر استان و اجرای آن‌ها طی شش ماه آینده تأکید کرد و گفت: باید تلاش کرد تاسرعت فعالیت کمیسیون‌ها بیشتر شود.
     
     
     
    لازم به ذکر است نمایندگانی از شرکت نمایشگاه‌ بین‌المللی قائمشهر در جلسه حضور یافتند و گزارشی از روند برگزاری یازدهمین نمایشگاه الکامپ مازندران ارائه کردند.
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
     
کلیه حقوق متعلق به سازمان نظام صنفی رایانه ای استان مازندران می باشد.
مجری: پورتال سامان