• با همت کمیسیون رفاهی ارائه شد:

    خدمات رفاهی سازمان نظام صنفی رایانه ای مازندران

    کد: 26705
    تاریخ: ۱۳۹۸/۰۲/۲۹
    منبع خبر: روابط عمومی
    تعداد بازدید: 258
    اعضای سازمان نصر مازندران می توانند با دریافت «کارت رفاهی»از تسهیلات بانکی، خدمات آموزشی، درمانی و رفاهی استفاده کنند.


    به گزارش روابط عمومی سازمان نظام صنفی رایانه ای مازندران، براساس امضای قرارداد با بانک رسالت، اعضای سازمان می توانند در قالب کانون از تسهیلات آن استفاده کنند، براساس این قرارداد با توجه به تعداد اعضای سازمان، بانک رسالت امکانی را فراهم می کند تا این افراد در قالب کانون عضو شوند و افتتاح حساب هم در محل سازمان صورت می گیرد.

     

     

    اعضا پس از افتتاح حساب و گردش مالی مورد نظر بانک، می توانند از تسهیلات تا سقف ۳۰۰میلیون ریال با کارمزد ۲درصدی برخوردار شوند؛اگر یکی از اعضای کانون در صورت داشتن گردش مالی مورد نظر بانک، نیاز به دریافت تسهیلات نداشته باشد ،سایر اعضا با رضایت فرد، می توانند از امتیازش استفاده کنند.

     عضویت در کانون زیر مجموعه بانک امکان خرید از سایت (بازار اعضای سازمان) را برای اعضا فراهم می کند، اگر اعضا بخشی از مبلغ را کسر داشته باشند بانک مابقی پول را با صفر درصد سود پرداخت می کند.

       تخفیف مراکز آموزشی

    کمیسیون امور رفاهی و تعاون سازمان نصر مازندران با هدف بهره مندی اعضای سازمان و خانواده های آن ها از امکانات آموزشی مناسب  با چند مرکز تفاهم نامه امضا کرده است که اعضا با دریافت کارت رفاهی می‌توانند از آن استفاده کنند.

    ارائه تخفیف 10 درصدی ثبت نام و امکان تقسیط پرداخت شهریه در 4 مرحله از مزایای امضای تفاهم نامه با پیش دبستان و دبستان پسرانه تمام هوشمند دیباگران و پیش دبستان و دبستان پسرانه تمام هوشمند دیباگران ساری است.

    ارائه تخفیف 10درصدی ثبت نام و امکان تقسیط پرداخت شهریه در 4 مرحله از مزایای امضای تفاهم نامه با پیش دبستان و دبستان دخترانه تمام هوشمند پیشتازان ساری است.

    مجتمع فنی دیباگران، موسسه دوزبانه انگلیسی و فرانسه کیش ایران (دخترانه و پسرانه)و موسسه آوای سخن در شهرستان ساری هم براساس تفاهم نامه با سازمان نصر مازندران  به دارندگان کارت رفاهی در زمان ثبت نام دوره های آموزشی تخفیف 30 درصدی می دهند.

    هم چنین دارندگان کارت رفاهی می توانند از تخفیف 35درصدی مجتمع فنی شریف در زمان ثبت نام دوره های آموزشی برخوردار شوند.

     

     

    آدرس مراکز آموزشی طرف قرارداد:

     

    -پیش دبستان و دبستان پسرانه تمام هوشمند دیباگران به آدرس ساری–خیابان طبرستان تلفن 33204527 -011

    - پیش دبستان و دبستان دخترانه تمام هوشمند پیشتازان ساری به آدرس ساری - بخش 8 - انتهای ولایت فقیه تلفن 09112577049

    -موسسه دوزبانه انگلیسی و فرانسه کیش ایران (دخترانه و پسرانه) به آدرس ساری–خیابان ملامجدالدین 2 –ساختمان کیش ایران تلفن 33209325 -011

     

     

    - مجتمع فنی دیباگران به آدرس ساری خیابان طبرستان                

     

     

        تلفن 33204527 -011

    -موسسه آوای سخن به آدرس ساری–خیابان توانبخشی–نبشتوانبخشی ۸

    تلفن 33118708 -011

    -مجتمع فنی شریف به آدرس ساری–بلوارخزر - دریا ۲

    تلفن 33105466 -011

     

     

     

    v  تخفیف استفاده از خدمات دندانپزشکی

     

    سازمان نصر مازندران  تفاهم نامه ای با «دکتر صادق عباس زاده زیدی» با هدف بهره مندی از خدمات درمانی دندانپزشکی امضا کرده است که اعضا با در دست داشتن کارت رفاهی می توانند از تخفیف برخوردار شوند.

    براساس این تفاهم نامه، هر عضو سازمان به همراه 4نفر از اعضای خانواده می تواند از تخفیف خدمات دندانپزشکی  استفاده کند.

    میزان تخفیف برای هر کدام از خدمات درمانی دندانپزشکی بدین شرح است:

    روکش دندان«  10درصد»،ترمیم و عصب کشی و درمان ریشه دندان«  15درصد»، کشیدن دندان و جرم گیری کامل فکین  « 20درصد»

    اعضای سازمان برای استفاده از خدمات دندانپزشکی می توانند با شماره 33266294-011 تماس بگیرندیا به  آدرس؛ساری-میدان معلم-ساختمان پارس-طبقه سوم- مطب« دکتر صادق عباس زاده زیدی» مراجعه کنند.

     

     

    v  ارائه تخفیف خدمات پوست، مو و زیبایی

     

    مرکز خدمات پوست ، مو و زیبایی دکتر سحرناز میرفلاح براساس تفاهم نامه با سازمان نصر مازندران به اعضا تخفیف می دهد.

    این مرکز برای استفاده از خدمات لیزر و برداشت خال و زگیل تخفیف 60 درصدی و برای استفاده از خدمات مزوتراپی صورت و حق ویزیت 30درصد تخفیف می دهد.

    آدرس مرکز خدمات پوست ، مو و زیبایی دکتر سحرناز میرفلاح؛ ساری–خیابان فرهنگ - روبروی خیابان سعدی - ساختمان توسعه - طبقه سوم - واحد 24 تلفن 33310489 -011

     

     

     

    v  ارائه تخفیف 50درصدی تبلیغات در روزنامه بشیر مازندران،گلستان و گیلان

     

    سازمان نظام صنفی رایانه ای مازندران با هدف در اختیار گذاشتن فضای اطلاع‌رسانی و تخفیف مناسب برای فعالان حوزه فناوری اطلاعات استان با« روزنامه بشیر مازندران، گلستان و گیلان» تفاهم نامه امضا کرد.

    براساس این تفاهم نامه تمامی اعضای سازمان نظام صنفی رایانه ای مازندران با داشتن کارت رفاهی از« تخفیف 50درصدی» برای انتشار تبلیغات در« روزنامه بشیر مازندران، گلستان و گیلان» برخوردار می شوند.

    علاقمندان به انتشار آگهی های تبلیغاتی می توانند با «کارت رفاهی سازمان نصر مازندران »به آدرس: ساری، بلوار طالقانی، روبرویشرکت گاز، دفتر مرکزی« روزنامه بشیر مازندران، گلستان و گیلان» مراجعه یا با شماره تلفن 33240680- 011  و شماره فکس:33375334- 011تماس حاصل نمایند.

    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
     
کلیه حقوق متعلق به سازمان نظام صنفی رایانه ای استان مازندران می باشد.
مجری: پورتال سامان