• اطلاعیه همایش فعالین بخش دولتی و خصوصی حوزه فاوا

    کد: 25247
    تاریخ: ۱۳۹۷/۰۶/۱۸
    منبع خبر: روابط عمومی
    تعداد بازدید: 18
    در راستای معرفی اهداف و فرصت های پیش بینی شده در سند برنامه اقدام تحول دیجیتال، فی مابین وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و وزارت نیرو همایشی با حضور فعالین بخش دولتی وخصوصی هر دو حوزه برگزار می شود.

    به گزارش روابط عمومی سازمان نصر مازندران،در راستای معرفی اهداف و فرصت های پیش بینی شده در سند برنامه اقدام تحول دیجیتال، فی مابین وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و وزارت نیرو همایشی با حضور فعالین بخش دولتی وخصوصی هر دو حوزه برگزار می شود.
    براساس این گزارش، این همایش با حضور فعالین بخش دولتی وخصوصی هر دو حوزه و همچنین شرکت های نوپا با محورهای  تبیین سند برنامه اقدام مشترک و اهداف آن، ارایه تجارب اجرای پروژه ی پایلوت هوشمندسازی در شهر مقدس مشهد، جلب مشارکت بخش خصوصی فعال در دو حوزه نیرو و ارتباطات و فناوری اطلاعات و راه کارهای بهره گیری و جلب مشارکت شرکت های نوپا «استارت آپ» در زمینه تحول دیجیتال در صنعت آب و برق است.
    خواهشمند است در صورت تمایل نسبت به اعلام حضور خود  از طریق آدرس ایمیل «Abolfatahi@ito.gov.ir» و«rad@ito.gov.ir»و شماره تلفن های «88115781»و«88112564» اقدام کنیدو همچنین حضور خود را به صورت تلفنی به دبیرخانه نصر استان به شماره 33375335 اطلاع دهید.
    زمان همایش: روز دوشنبه مورخ 19/6/97 از ساعت 8/30 الی 13
    مکان: تهران، خیابان شریعتی، بالاتر از چهارراه شهید قدوسی(چهارراه قصر)، درب شماره 1(ورودی اشخاص) و درب شماره 7(ورودی ماشین)، مرکز همایش های شهید قندی

    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
     
کلیه حقوق متعلق به سازمان نظام صنفی رایانه ای استان مازندران می باشد.
مجری: پورتال سامان