• اطلاعیه برگزاری نخستین همایش تخصصی صنایع وب و موبایل در مازندران

    کد: 25233
    تاریخ: ۱۳۹۷/۰۶/۱۵
    منبع خبر: روابط عمومی
    تعداد بازدید: 24
    همایش تخصصی صنایع وب و موبایل ایران در روز ۲۲شهریورماه سال جاری هم زمان با روز جهانی گرامی داشت «روز برنامه نویسان»با میزبانی مجتمع فنی دیباگران ساری و همکاری سازمان نظام صنفی رایانه ای مازندران و سایر نهادها برگزار می شود.

    به گزارش روابط عمومی سازمان نصر مازندران، برای نخستین بار و در راستای توسعه و ترویج فرهنگ کارآفرینی و به مناسبت بزرگداشت روز جهانی برنامه نویسان، همایش تخصصی فعالان صنعت وب و موبایل در تاریخ ۲۲ شهریور ماه ۱۳۹۷ با حضور برترین های کسب و کارهای اینترنتی ایران، مدیران و نمایندگان استارتاپ ها، نمایندگان شتاب دهنده های کسب و کار و صندوق های سرمایه گذاری، جمعی از مدیران ارشد و مسئولین استانی و صاحبان ایده های نوآورانه در شهرستان ساری برگزار می شود.
       این رویداد که در عین حال دوره ای آموزشی به منظور توانمند سازی نیروهای متخصص دیگر حیطه ها نیز به شمار می رود با میزبانی مجتمع فنی دیباگران ساری و همکاری سازمان نظام صنفی رایانه ای مازندران و سایر نهادها برگزار می شود.
    این همایش تخصصی با هدف توسعه و رشد اکوسیستم کارآفرینی استان مازندران، در اولویت های فناوری مالی، گردشگری، نوآوری شهری و کشاورزی است.
    پنل گفت‌ و گو با حضور مدیران برندهای برتر استارتاپی کشور، سخنرانی های تخصصی، کارگاه‌های علمی  و مذاکره استارتاپ ها و نمایندگان صندوق های سرمایه گذاری از برنامه های این همایش است.
    علاقمندان می توانند جهت ثبت نام و یا کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن دبیراجرایی همایش خانم شعله اندام «۰۹۱۹۸۸۸۱۸۷۰» تماس حاصل نمایند و یا به سامانه اطلاع رسانی همایش به آدرس http://oben.ir مراجعه کنند.

    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
     
کلیه حقوق متعلق به سازمان نظام صنفی رایانه ای استان مازندران می باشد.
مجری: پورتال سامان