• رئیس سازمان نصر کشور در نامه ای به وزیر ارتباطات و فناروی اطلاعات

    پای در راه اهدافی متعالی گذاشته ایم

    کد: 28331
    تاریخ: ۱۳۹۹/۰۱/۱۰
    منبع خبر:
    تعداد بازدید: 122
    رئیس نصر کشور در نامه ای به وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات: پای در راه اهدافی متعالی گذاشته ایم و امید است در سال جدید با مساعدت و همراهی های جناب عالی در زمینه رشد و توسعه فناوری اطلاعات، شاهد پیشرفت و تحول این حوزه در کشور باشیم.

      رئیس سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور ( نصر ) با تبریک سال نو به وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات ابزار امیدواری کرد: پای در راه اهدافی متعالی گذاشته ایم و امید است در سال جدید با مساعدت و همراهی های جناب عالی در زمینه رشد و توسعه فناوری اطلاعات، شاهد پیشرفت و تحول این حوزه در کشور باشیم و تعاملات فیمابین با گسترشی بیش از پیش، موجب تحقق اهداف عالی اجتماعی در مسیر استفاده بهینه از فناوری اطلاعات گردد.

    به گزارش روابط عمومی نصر کشور، محمد باقر اثنی عشری در نامه خود به محمد جواد آذری جهرمی آورده است: نوروز میراث ارزشمند نیاکان فرهنگ پرور ماست. روزی که بهار بازآفریده می شود و روز رویش مجدد طبیعت، روز سبز شدن، روز استشمام عطر ماندن و بقاء و سرانجام نوروز، گاه تحول و دگرگونی است. ضمن تشکر از ارسال پیام تبریک جنابعالی، متقابلاً حلول موسم خجسته بهاران را تبریک عرض نموده و سالی سرشار از سلامت، سعادت، سیادت، سُرور، سَروری و سرزندگی برایتان آرزومندم.

    در این نامه همچنین آمده است: با نگاهی امید بخش به آینده و با نگرش نوین بر آموخته ها و اندوخته های حاصل از تجربیات گذشته پای در راه اهدافی متعالی گذاشته ایم و امید است در سال جدید با مساعدت و همراهی های جناب عالی در زمینه رشد و توسعه فناوری اطلاعات، شاهد پیشرفت و تحول این حوزه در کشور باشیم و تعاملات فیمابین با گسترشی بیش از پیش، موجب تحقق اهداف عالی اجتماعی در مسیر استفاده بهینه از فناوری اطلاعات گردد.

    وزیر ارتباطات و فناروی اطلاعات نیز در نامه ای خطاب به ریاست سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور با تبریک سال نو، نوید آمدن آینده ای روشن داده است . در این نامه آمده است : نوروز ارمغان بهار است و بهار یادآور آفرینشی دوباره و رویش این احساس که شاید تحولی همراه با نوآوری ها و نوگرایی ها در راه است که تمامی از جنس نویدهایی برای تغییر جهان به نفع آینده ای بهتر است. به همین دلیل هر کس که تعییری می آفریند، هم لاجرم امیدوار است و هم نوگرا. شما با رفتار و تلاشتان برای تغییر نگاه و آفرینش تفاوت میان جامعه پیش از خود و پس از دونتان، بی شک نوگرا و امیدبخش هستید و شایسته احترام.

    در این نامه همچنین آمده است: سال گذشته اگرچه سخت بود و بر فعالان حوزه فناروی اطلاعات ساخت تر، اما بهار را تفسیر رسیدن روزهای نو تفسیر می کنیم تا دوباره در ساخت آینده ای روشن هم نفس شویم و این پیام نوروز است که همراه با طبیعت دوباره زاده شویم و آفریدگار را به شکرانه این تحول الهی ستایش کنیم. نورزتان مبارک، پاینده و سربلند باشید .
     

    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
     
کلیه حقوق متعلق به سازمان نظام صنفی رایانه ای استان مازندران می باشد.
مجری: پورتال سامان