• رئیس سازمان نظام صنفی رایانه ای مازندران خبر داد:

    یازدهمین نمایشگاه الکامپ مازندران هم زمان با پنجمین فن بازار استان برگزار می شود

    کد: 27842
    تاریخ: ۱۳۹۸/۰۹/۱۱
    منبع خبر: روابط عمومی
    تعداد بازدید: 400
    یازدهمین نمایشگاه الکامپ مازندران هم زمان با پنجمین فن بازار «دستاوردهای پژوهشی و دانش بنیان» از 19 تا 22 آذرماه برگزار خواهد شد .

    به گزارش روابط عمومی سازمان نصر مازندران،رئیس سازمان نظام صنفی رایانه‌ای مازندران از برگزاری یازدهمین نمایشگاه الکامپ مازندران هم زمان با پنجمین فن بازار «دستاوردهای پژوهشی و دانش بنیان» استان خبرداد.

     عباس رمدانی با بیان اینکه زمان برگزاری یازدهمین نمایشگاه الکامپ مازندران «19 الی 22آذرماه» سال جاری در محل مرکز نمایشگاه های بین‌المللی استان است ، گفت:در سال جاری با توجه به همکاری استانداری و پارک علم و فناوری مازندران، این نمایشگاه هم زمان با پنجمین فن بازار «دستاورهای پژوهشی و دانش بنیان» استان برگزار می شود.

    مسؤول ستاد اجرایی یازدهمین نمایشگاه الکامپ مازندران ادامه داد: استانداری،مرکز نمایشگاه‌های بین المللی استان، پارک علم و فناوری مازندران، اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان، سازمان صنعت، معدن و تجارت استان و دانشگاه‌ها در برگزاری این نمایشگاه با سازمان نظام صنفی رایانه‌ای همکاری دارند.

    رمدانی بیان کرد: یازدهمین نمایشگاه الکامپ مازندران و پنجمین فن بازار استان ، شامل حوزه‌های فناوری اطلاعات، استارتاپ ها، شرکت های دانش بنیان، دستاوردهای پژوهشی، تجارت الکترونیک، دولت الکترونیک  می شود .

    وی با بیان اینکه استاندار مازندران بر همکاری تمامی دستگاه‌های اجرایی و سایرنهادهای مرتبط در برگزاری یازدهمین نمایشگاه الکامپ و پنجمین فن بازار استان تأکید کرد، گفت: در همین راستا استانداری از تمامی دستگاه های دولتی برای حضور در نمایشگاه الکامپ و فن بازار استان مازندران دعوت کرد وکمیته اجرایی نمایشگاه هم با مسؤولیت سازمان نظام صنفی رایانه‌ای مازندران تشکیل شد.

    مسؤول ستاد اجرایی یازدهمین نمایشگاه الکامپ مازندران با اشاره به اینکه مراسم افتتاحیه در روز ۱۹آذرماه سال جاری در محل سالن همایش مرکز نمایشگاه های بین المللی استان برگزار می شود،گفت:از مسوولان کشوری و استانی برای حضور و بازدید از نمایشگاه دعوت شده است.

    رمدانی از همه علاقمندان به حوزه فناوری اطلاعات، دستاوردهای پژوهشی و فعالان کسب و کارهای نوپا برای شرکت و بازدید از یازدهمین نمایشگاه الکامپ مازندران وپنجمین فن بازار استان دعوت کرد.

     

     

    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
     
کلیه حقوق متعلق به سازمان نظام صنفی رایانه ای استان مازندران می باشد.
مجری: پورتال سامان