• از سوی معاونت علمی و فناوری رئیس جمهور صورت گرفت:

    دعوت از شرکت های دانش بنیان برای حضور در نمایشگاه بازسازی سوریه

    کد: 27342
    تاریخ: ۱۳۹۸/۰۶/۰۳
    منبع خبر: دبیر کل
    تعداد بازدید: 246
    معاونت علمی و فناوری رئیس جمهور با هدف کمک به صادرات محصولات دانش بنیان ساخت ایران و ایجاد تقویت برندهای ایران و کریدور توسعه صادرات و تبادل فناوری از شرکت‌های دانش بنیان برای حضور در نمایشگاه بازسازی سوریه دعوت کرد.
    براساس این فراخوان شرکت‌های منتخب تولیدی برای حضور در نمایشگاه «REBUIlD  SYRIA 2019»بازسازی سوریه در قالب پاویون ملی ایران و اعزام هیأت تجاری و نشست B2B از سوی معاونت علمی و فناوری رئیس جمهوری حمایت می شوند.
    شرکت‌های دانش بنیانی که علاقمند به حضور در نمایشگاه بازسازی سوریه هستند باید دارای تاییدیه دانش بنیان ار معاونت علمی و فناوری رئیس جمهوری، محصولات باکیفیت و قابل رقابت در عرصه بین الملل، انگیزه و برنامه صادراتی بلندمدت، الزامات زیرساختی لازم برای ارتباطات بین الملل و گواهی‌نامه بین المللی برای محصولات صادراتی باشند.
    علاقمندان به حضور در نمایشگاه بازسازی سوریه می توانند از طریق برقراری ارتباط با شماره تماس «18-63103313» کریدور توسعه صادرات و تبادل فناوری در ترکیب هیأت اعزامی قرار گیرند و سپس تا تاریخ 16شهریورماه سال جاری دبیرخانه سازمان را از نتایج اقدامات به عمل آمده آگاه کنند.
    لازم به ذکر است؛نامه ارسالی از طرف دبیرکل سازمان نصر کشور در فایل پیوست خبر موجود است.
     
     فایل پیوست
     
    namayeshgah-bazsazi-surieh.pdf317.14  کیلوبایت
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
     
کلیه حقوق متعلق به سازمان نظام صنفی رایانه ای استان مازندران می باشد.
مجری: پورتال سامان